Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Altıncı öğesi bir Avrupa ofis açtığında, onun yeni satış müdürü ile konuşmak

Altıncı öğesi malzeme teknolojisi bir Chengzhou, geliştirir ve grafen ve graphene oksit malzemeleri üreten şirket Çin tabanlı. Şirketin son zamanlarda Avrupa'da bir satış ofisi açıldı ve Bernhard Münzing satış müdürü olarak atandı.

Bernhard idi tür Grafin-bilgi ile bir röportajda katılmak yeterli. Bernhard mühendis kimya, farklı pozisyonlarda satış tutan odaklanarak, malzeme yönetimi, pazarlama ve iş geliştirme büyük yanı sıra orta ölçekli Kimyasal şirketler.

S: Biz altıncı Element (T6E) şu anda grafen pul ve graphene oksit, Chengzhou 100 ton/yıl fabrikasında ürettiğini anlıyorum. Bu doğru mu? Geçerli üretim tesisi ile ilgili olarak bize bir şey söyleyebilir?

110 pilot bir ekipman dahil olmak üzere geçerli bir üretim var t / grafen oksit sırasıyla 55 t / a grafen bizim Changzhou tesisi. Bitki en modern ve son derece otomatik.

S: ne tür malzemeler T6E Teklifler yapabilir? Hedef uygulamaları nelerdir?

Altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi süspansiyon dahil olmak üzere su bazlı grafen oksit farklı sınıflarda grafen farklı uygulamalar için özel olarak tasarlanmış farklı sınıflarda sunuyor. Grafin süspansiyonlar mevcuttur. Şu anda biz Kaplamalar, Polimerler (plastik, Kompozit, Fiber), kauçuk ve piller üzerinde odaklanır.

S: herhangi bir ticari üreticileri/sen-pay ile bizi senin grafen additivies kullanmak mateirals var mı?

Biz kaplama, Kompozit ve fiber şirketlerin ticari miktarları tedarik

S: T6E de onun ikinci üretim tesisi üzerinde çalışan ve bu kapasite veya 250 t olacak / a gitmek ya da 125 t / a grafen pul. Bu yeni bitki herhangi bir güncellemeleri?

Biz şu anda bir ikinci üretim hattı, toplam kapasitemizi 250 getirecek install t / a grafen oksit sırasıyla 125 t / a grafen. Yolun hemen akışta gelir sağlamaktır.

S: T6E çoğunlukla bir malzeme sağlayıcı ve graphene uygulama geliştiricisi olmayı hedeflemektedir. Çoğu analist grafen malzeme için Pazar önümüzdeki yıllarda küçük kalacağını düşünüyorum. T6E'ın görünümü bu konuda nedir? Sadece malzeme sağlamak için kalıcı bir iş mi?

Altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi için bu gizli know-how müşterilerine sunan gizlilik sözleşmeleri kapsamında grafen uygulamalar geliştirmektedir. Müşteriler sonunda bizim grafen malzeme satın alacak ve ürünlerinde kullanabilir. Biz bu grafen Pazar müşterilerinin çok katılabilir gibi daha hızlı arttıracak eminiz. Özel durumlarda seçili müşterilerle geliştirme sözleşmeleri var.

S: Aralık 2015 yılında yeni bir Grafin-çinko Anti-korozyon astar T6E başlattı. Bu ilk ticari olarak kullanılabilir şimdi? T6E bu materyalleri geliştirmeye devam edecek, ya da odak temel grafen malzeme kaynağı olmaya devam edecektir?

Teknoloji geliştirdi ve altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi tarafından patentli. Bu teknoloji kullanarak ve astar pazara sunan bir lisans alan bulunmuyor. Az önce biz daha da geliştirmek uygulamaları ve know-how uygun grafen türle birlikte müşterilerine sunan belirtti.

S: T6E geliştirmek şirketler yardımcı oluyor graphene artırılmış pil. Gibi ürünlerin herhangi bir güncellemeleri? Ne zaman piyasada bulunan bu piller görmeyi beklediğiniz? Çin'den son grafen akü Duyurularhakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi grafen malzeme piller, şu anda farklı müşteriler tarafından test için bir prototip vardır. Beklediğimiz bu müşterilerin ürünlerini 2017 yılında satışa sunulacak. Çin'de sanayi güçlü AR- GE faaliyetleri ile dünya çapında üreten en büyük pil sahip bu Duyurular bize sürpriz değildir. Onlar are ciddi.

S: T6E son zamanlarda Avrupa ofisi başlattı. Bu faaliyete bize ne söyleyebilirsiniz? Küresel grafen müşterilere ulaşmak için T6E'ın planı ne?

EMEA bölgesi kimya endüstrisinde gizli dünya şampiyonu bir sürü malzeme ve hayat bilgisi yeni gelişmeler ön planda olduğunu. Altıncı öğesinin Avrupa ofisi iş ilişkisi ve bu Şampiyonlar ile satış ayarlamak için görevdir. Avrupa ofisi bir dünya çapında oluşturmanın ilk adımı olduğunu satış ve dağıtım ağı önümüzdeki yıl içinde.

Bernhard, hem sizin hem de altıncı öğesi iyi şanslar teşekkür ederim!


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd