Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Altıncı öğesi finansman 1 milyar Yuan Graphene sistemi inşa etmek için planları

Altıncı öğesi malzeme teknolojisi, 2011 yılında kurulan Ltd Şti, Ar- Ge üretim ve satış grafen tozu ve graphene uygulamaları teknik geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji şirket gibi. Ekim 2014 yılında, ulusal KOBİ paylaşım transfer sisteminde Co., Ltd. şirketi kabul edildi

İlk halka açık bir şirket olan ana iş grafen Çin ve ayrıca grafen toz ve CVD grafen film üretim kapasitesi ile tek şirket olduğunu altıncı öğedir. Şimdi tamamen kendisine ait olan subcompany Wuxi grafen film teknolojisi, CVD grafen film üretimi üzerinde odak Ltd Şti, vardır. Altıncı öğesi ve graphene teknoloji Ar- Ge 50 fazla sahip kişi ve 100'den fazla grafen ile ilgili patentler, dahil olmak üzere 34 patent verilir. Aynı zamanda, uzman danışman bir uluslararası üne sahip grafen uzman Rodney S. Ruoff tuttuk.

2015 yılında, altıncı öğesi satış geliri, 23 milyon yuan, geçen yılın %637 artış, % 300'den fazla ulaşmak için beklenen büyüme 2016 bu olarak. Altıncı öğesi çinko-allil ağır Anti-korozyon kaplamalar ile Dow Chemical geliştirmiş ve Tuz püskürtme zaman anti-korozyon kaplama kadar (Ulusal standart Tuz püskürtme zamanı 600 h) geleneksel Anti-korozyon kaplamalar ötesinde daha 3000h ulaşabilirsiniz. Şu anda, ağır Anti-korozyon kaplama yaygın offshore rüzgar enerjisi ve oceaneering kullanılmıştır. Aynı zamanda, şirketin grafen ürünleri de PA6, evde beslenen hayvan, kauçuk, EPS ve diğer yüksek polimer alanlar için uygulandı.

Şirket grafen sanayi zinciri oluşturmak için bir platform altıncı eleman alacak: baskın Sirketler çeşitli alanlar'ı işaretleyin, birlikte grafen ekosistem oluşturmak için işbirliği. Wuxi grafen film teknolojisi Co, Ltd, dışında şirket de Binbaşı grafen kauçuk, termal iletken grafen film, Grafin Anti-korozyon ve benzeri kaplama beş şirket yatırım yaptı. 2020 yılında satış hacmi 1 milyar yuan aşması bekleniyor. Grafin ekosistem gelişimi için stratejik bir plan oluşturmak için şirket ile işbirliği için Finans 50 milyon -1 milyar yuan son zamanlarda yeni ürünler ve graphene ürünlerin uygulama teşvik gelişimi için belgili tanımlık şirket plan.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd