Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Yeni malzeme grafen hızlı çeşitli alanlarda geliştirmektedir

NANNING, 22 Ağustos... grafen forum Güney Çin'in Guangxi Zhuang özerk bölgesinde olan 400'den fazla araştırmalar 2010 Nobel fiyat sahibi Konstantin Novoselov de dahil olmak üzere farklı ülkelerden toplanan gerçekleştirildi.


Grafen dünyanın en güçlü ve en hafif bir malzemedir; sadece 0,335 nanometre kalınlığında grafen tek bir katman olduğunu da enerji, biyoteknoloji, alanında geniş uygulama umudu olan yüksek elektrik, ısı iletimi ile su kaynakları, elektronik ve ağ teknolojisi, Havacılık ve uzay ve Otomotiv Sanayi.

Çin'den fazla 2200 grafen patent için dünyanın yüzde 40 için muhasebe uygulamaktadır. "Çinli şirketlerin enerji depolama, boya ve hızlı sanayileşme, bekleyebilirsiniz film, iletken gibi alanlarda grafen uygulamaları ile ilgili bir takım geliştirdik" Shang bilim ve teknoloji için Çin Derneği Başkan Yardımcısı duran Yong, dedi.

Nanning Guangxi'nın başkentinde devam eden grafen forumda Profesör Konstantin Novoselov graphene birçok olanakları ve fırsatları yol açmıştır ve yeni malzeme telekomünikasyon ve şeylerin Internet uygulanacak dedi.

Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd