Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Sanayi ve Ticaret planları grafen yenilik Merkezi tanıtmak için

Son zamanlarda, Sanayi Bakanlığı ve bilgi teknolojileri, kalkınma ve Reform Komisyonu, Bakanlığı bilim ve teknoloji uygulanması grafen sanayi, bir dizi geliştirme gelişimi hızlanan teşvik etmek grafen malzeme ve endüstriyel uygulamalar, büro ham madde ve sanayi büyük ölçekli üretimi hızlandırmak için grafen endüstrisinin büyüme yetiştirmek için görüş Pekin'de grafen sektörünün geliştirilmesi konulu bir sempozyum düzenledi.

Pekin ekonomik ve bilgi Komisyonu, Heilongjiang Province sanayi ve bilgi teknolojisi Komitesi, Jiangsu Province ekonomik ve bilgi teknoloji Komitesi, Ningbo ekonomik ve bilgi teknoloji Komisyonu, Shenzhen Ekonomi ve bilgi teknoloji Komisyonu, Qingdao Hi-Tech endüstriyel kalkınma bölgesi, Wuxi Huishan yüksek teknolojili iş Servis Merkezi, Grafin sanayi teknoloji yenilik stratejik ittifak ve diğer birimleri katılımcıların. Sanayi Bakanlığı ve bilgi teknolojileri departmanı hammadde, Yardımcısı Müfettiş Lu Guixin, Sanayi Bakanlığı ve bilgi teknoloji planlama bölümü toplantıya katıldı.

Bu bölgedeki grafen malzeme gelişimi, geliştirme birimi grafen malzeme, büyük ölçekli üretim ve endüstriyel uygulamalar, değiş tokuş katılımcıların görüşlerini analiz grafen geliştirme tarafından karşı karşıya ana sorunlar Sanayi ve inşaat ve graphene sektörünün fikri mülkiyetin korunması derinlemesine ele standart oluşturmak ve graphene ürünleri ilk toplu tanıtmak için endüstriyel zinciri geliştirmek için terminal uygulama boyunca gösteri ve diğer sıcak ve zor temelinde kısa odak teşvik, endüstriyel kalkınmayı teşvik etmek için önerilen önlemler ortaya koymak için 2016-2017 grafen sanayileşme verir. Sempozyum da misyon ve önerilen grafen yenilik Merkezi operasyonel işlevleri konumlandırma ele alındı.

Olumlu ilkeleri getirilmesi ve ilgili teknolojiler teşviki ile grafen sanayi Çin'in gelecek gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır. Grafin sanayileşme perde açılacak, bu o grafen iletken katkı maddeleri, ısı dağılımı malzemeleri, şeffaf iletken film ve diğer alanlarda endüstriyel uygulamalarda elde etmek için ilk olacak bekleniyor.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd