Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Grafin toz uygulanması çeşitlendirilmiş

Önümüzdeki beş yıl, fiyatları 2020 yılında azalmaya devam edecektir grafen toz 50.000 yuan/ton için grafen toz fiyatları düşecek, karşılık gelen lityum pil alan grafen toz pazar büyüklüğü 1,1 milyar aşacaktır.

Grafin toz lityum iyon batarya uygulanması çeşitlendirilmiş ve pozitif ve negatif elektrot iletken katkı, kullanılan bakır folyo veya alüminyum fonksiyonel kaplama ve elektrot malzemesi olarak kullanılan üç ana uygulama vardır. Bu ticari olarak katot malzeme iletken bir katkı olarak büyütme performansını artırmak ve yaşam döngüsü elektrot malzemenin elektriksel iletkenlik geliştirmek için kullanılmıştır.

Grafin toz lityum piller alanında ağırlıklı olarak iletken Ajan grafen toz katalizör için eşdeğer olarak kullanılır. Ağırlık, katot malzeme grafen % 1-%2 (esas olarak yaklaşık %1), yüzdeyle göre yaklaşık % 2 grafen toz, kullanımı katot malzeme ile lityum demir fosfat, Grafin muhasebesi Eğer fiyat önemli ölçüde artış, daha iyi seks, şarj ve daha hızlı boşaltma.

Lityum pil elektrot malzemeler uygulamada grafen toz anot malzeme çoğunlukla grafen toz kompozit malzemeler. Grafit şimdi yaygın olarak lityum pil anot malzemesi olarak kullanılır. Grafit kristal bir katmanlı yapısı lityum iyonları gömülü kolay vardır / interlayer bileşik oluşumunda gömülü LiC6, anot malzemenin istikrarlı bir performans, ama teorik kapasitesi yetersiz, pil kapasitesi sınırlı.

Alçı yüksek belirli yüzey alanı ile benzersiz çift boyutlu petek kristal yapıya sahiptir ve taşıyıcı hareketlilik, lityum, lityum iyonları tersinir güçlü, kapasite kaybına döngüsünü azaltma ters sürecinde büyük bir avantaj vardır. , Büyük ölçüde pilin Kulun verimlilik ve döngüsü kapasite artırma. Grafin toz daha fazla bir silikon karbon kompozit anot malzeme, şarj ve deşarj performans tekrar bir adım geliştirmek için hazırlanabilir. Ancak, uygulama teknolojisi, kararlılığını grafen toz lityum pil anot malzeme, kullanımı geçerli eksikliği sınırlamaları nedeniyle grafen toz lityum pil anot malzeme geçirgenlik hala çok düşüktür.

Yeni enerji araç üretim hızlı büyüme ile yavaş yavaş başlayan enerji depolama lityum pil çarşı, lityum piller istikrarlı büyüme tüketiminin, lityum piller için piyasa talebi-ecek da var olmak uyarmak için ivme hızlı bir artış Lityum pil kapasitesi genişlemesi 2020 yılına kadar bekleniyor, lityum pil yıllık çıkış 170GWH ulaşabilirsiniz.

Lityum pil ile Pazar performansını geliştirmeye devam, grafen toz lityum pil yavaş yavaş yükseltmek için uygulama teknolojisi alanında grafen lityum pil içinde de yavaş yavaş artacaktır. Grafin grafen fazla 20.000 ton için talep karşılık gelen 2020 lityum pil alanı tahmin etmek için içerik için % 5.

Yatırım danışmanı sanayi Araştırma Merkezi o 2016-2017 grafen toz lityum pil arama dönemi alanında uygulanması, Genel Pazar penetrasyonu nispeten düşüktür, bu endüstrinin büyüme ivme nedeniyle ağırlıklı olarak aşamasıdır yeni enerji araçların hızlı büyüme lityum batarya kapasite artırımı getirdim.

2017 yıl sonra yeni enerji araç politika ortamında değişebilir, lityum pil üretim kapasitesi dalgalanma, yavaş büyüme hükümet sübvansiyonları yeni enerji araçlar için iptal etmek için bir yüksek olasılık olay böyledir. Ancak, bu aşamada grafen toz lityum pil anot malzeme teknik koşulları için olgun, Grafin lityum pil penetrasyon alanında hızla artacak, pazar büyüklüğü, Pazar büyüme hızlı büyümenin özellikle teknoloji tarafından tahrik .

2015 grafen toz fiyatları daha--dan %90 2011 düşüş göre yatırım danışmanı sanayi Araştırma Merkezi önümüzdeki beş yıl, fiyatları 2020 yılında azalmaya devam edecektir grafen toz 50.000 yuan/Ton için grafen toz fiyatları düşecek tahmin, karşılık gelen lityum pil alan grafen toz pazar büyüklüğü fazla 1.1 milyar olacak.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd