Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Shangdong Hengyu Yapımı Grafen Lastikleri

Sixth Element recently presented its “Horizon HD” tyre to the public at the GraphChina 2016 event in the People’s Republic
Altıncı Eleman geçtiğimiz günlerde "Horizon HD" lastiğini People's Republic'daki GraphChina 2016 etkinliğinde kamuoyuna sundu

Graphene, aşınmayı% 25 azalttığını açıkladı

Shangdong Hengyu Technology, Nobel Ödülü sahibi malzeme grafene dayanan lastikler ürettiğini duyuran en son lastik üreticisi haline geldi. Lastiklerde grafen kullanan diğer firmalar arasında bisiklet lastik üreticisi Vitorria ve hızla büyüyen Çinli üretici Sentury Tyre yer alıyor .

Hengyu'yu Graphene (Altıncı Eleman Malzeme Teknolojisi) ile tedarik eden firmaya göre Shangdong Hengyu, grafenin lastik performansı üzerindeki olumlu etkisini gösteren şirketlerin söylediği "lastik formülasyonlarını" geliştirdi.

Hengyu ve Altıncı Eleman, sırt bileşiği formülasyonlarına Altıncı Elemanlar'ın SE2430 grafen "çok az miktarda" eklediklerini bildirmektedir. Sonuç olarak, aşınma oranının "yüzde 25'ten fazla" azaldığı bildirildi. Aynı zamanda, gözyaşı gücünün "iki katından fazla" olduğu söyleniyor.

Altıncı Elemet son olarak, sonuçta ortaya çıkan "Horizon HD" lastiğini Halk Cumhuriyeti'ndeki GraphChina 2016 etkinliğinde kamuoyuna sundu.

Bu üründen seri üretime ne kadar yakın? Çevrimiçi haberlere göre, yol testleri tamamlanmaya yaklaşıyor ve grafenle zenginleştirilen pazarlama, Noel 2016'nın bu tarafında başlayacak.

Altıncı Elemet, Avrupa bürosu kurdu

Changzhou, Çin'de bulunan Altıncı Eleman Malzeme Teknolojisi, grafen pulları, grafen oksit ve ilgili materyallerin üreticisidir. Bunlar, astar boya ve korozyon önleyici kaplamalar, sentetik filmler ve piller de dahil olmak üzere bir dizi uygulamada kullanılır. Bununla birlikte, şu anda "kaplamalar, polimerler (plastik, kompozitler, elyaf), kauçuk ve pil" üzerine odaklanıyor ve lastik dediğinizde tabii ki bu lastikleri de içeriyor.

Şirket kısa süre önce Avrupa'da bir satış ofisi açtı ve Bernhard Münzing'i eski bir BASF ve Gelita yönetici olarak satış müdürü olarak atadı. Altıncı Eleman'ın yeni Avrupa bürosunun amacı, Avrupa Orta Paskalya ve Afrika bölgesindeki temel yenilikçilerle iş ilişkileri geliştirmeyi ve elbette satışlar gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Aslında, Avrupa bürosu, önümüzdeki birkaç yıl içinde şirketin elde etmeyi hedeflediği bir dünya çapında satış ve dağıtım ağı kurmanın ilk adımı olarak görülüyor.

Graphene-Info.com'a göre, Altıncı Eleme (T6E), Çin'in Chengzhou'daki fabrikasında şu anda 100 ton / yıl grafen yongası ve oksit üretiyor. Bu, şirketin Changzhou tesisinde sırasıyla 110 ton / yıl grafen oksit ve 55 ton / yıl grafen ekleyen yeni pilot ekipmanlarla devam ediyor. Bu bitki "en son teknoloji ve son derece otomatik" olarak tanımlanmaktadır.

Buna ek olarak Altıncı Eleman, 250 ton / yıl grafit oksit ve 125 ton / yıl grafen gevreği alan ikinci bir üretim fabrikasında çalıştığını bildiriyor. Bu sitenin yapımı halihazırda sürüyor ve ikinci üretim hattı ile Ağustos 2016'da çevrimiçi olarak gelen grafen yıllık 125 ton / yıl kapasiteli grafen oksit toplam kapasitesini getiriyor.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd