Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Grafin bin-in evde beslenen hayvan içinde ayarla

Yeni enerji araçlarda, pil "şarj yavaş, çok uzak olmayan çalışma" eleştiri, tüketici karışık boyunduruğu kalplerini açmak olamadı. Şu anda, yeni enerji araç pil sanayi kursun asitli akuler ve geleneksel lityum pil geliştirme performans sorunu aşaması bulunmaktadır. 8 Temmuz, firmamız yeni bir ürün düzenlenen dünyanın ilk grafen lityum-iyon pil ürünleri - gösterilen grafen lityum-iyon pil Konferansı, "Kral", beklenen yeni enerji pil teknolojisi ilk atılım elde etmek için.

Grafin bin-in evde beslenen hayvan en iyi iletken malzeme için bir taahhüt olarak ayarla

Grafin altıgen petek kafes düzlemsel bir iki boyutlu malzemeden tek katmanlı karbon atomlarının modülüdür. Mükemmel ısı iletkenlik, mekanik özellikleri, yüksek elektron hareketlilik, yüksek belirli yüzey alanı ve kuantum Hall etkisi vardır. En iyi geçerli iletken malzeme var. Grafin lityum-iyon pil, lityum iyonu grafen yüzey ve Servisi hareketi, özellikleri hızlı kitle arasında elektrot kullanımı yeni bir enerji pili geliştirdi. Ve "Kral" 5 ℃, hızlı şarj ve deşarj, ulaşmak için 15 dakika, şartları karşılamak için bu özellikleri kullanın ve -30 içinde çalışabilirsiniz ~ 80 ℃ çevre, ilâ döngüsü ömrünü yaklaşık 3500 kere. Alan testi "Kral Kral" ücret 15 dakika ile sıradan şarj ürünler 1/24 olduğunu.

Grafin şiddetle petrolene lityum-iyon pil geliştirmeye olarak hükümet, benzersiz bir Konjenital koşullar var. Grafit grafit, enerji zengini ülke, düşük Fiyatlarımız üretimi için hammadde olarak. Grafin biz ve dünyanın geri kalanı su first floor gibi sürekli gelecekteki araştırma, derinleştirilmesi avantajları sayesinde başlangıç çizgisine alanında olmasına rağmen inanıyorum o grafen hızlı şarj-dönemi uzak değil , ve şimdi ileri için "Malzeme getirecek." ne tür bir sürpriz bakabilirsiniz


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd