Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Grafin tozdur yeni bir iki boyutlu karbon malzeme

Hepimizin bildiği gibi metal korozyon çok ciddi bir küresel sorun, dünyanın her yıl yaklaşık 700 milyar ABD Doları doğrudan ekonomik kayıplar tarafından neden metal korozyon nedeniyle, gayri safi Milli Hasıla (GNP) % 4'ü için Çin'in korozyon tarafından metal korozyona neden oluşturuyor Yüksek performanslı ağır kaplama yakın.
Grafin toz kusursuza yakın fiziksel özellikleri ve istikrarlı kimyasal özellikleri ile yeni bir iki boyutlu karbon malzeme olarak. İletkenlik 25 katı bakır, süneklik 136 kez altın 's, mekanik güçtür 105 kez çelik da iletim oranı 2,7 kat lif, 5300w ısı iletkenlik / m.k, ve asit ve alkali bir kimyasal etkisiz, olabilir vardır. Yukarıdaki özelliklerine göre grafen malzeme eklemek için ideal ağır kaplama olduğunu.
Müşteriler benim şirket grafen toz boya başarıyla, karşılaştırmalı testinde grafen toz boya yok eklenmesi ile yapışma ve Tuz püskürtme performansı büyük ölçüde geliştirilmiştir eklemek kullanın. Deneysel Durum şudur:
Deneysel işlem: su bazlı akrilik iki bin grafen toz ve demir kırmızı, belirli bir miktar ekleme reçine, normal kür 7 gün sonra test.
Grafin toz toplama: katılmak için taşlama sonra demir kırmızı ile karışık.
Test sonuçları: grafen toz boya, kaplama eklendi gecikme 1 saat (2 saat kabarcıklanma zaman katılmak için değil), köpük saatinden ekleme ① kontrast gecikme % 50; ② grafen toz boya, daha güçlü yapışma ekleme.

Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd