Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Grafin plaka katalizör

Grafin sınırlamaları

1, yüksek maliyet, en yüksek fiyat 5.000 yuan/gram, belgili tanımlık endüstri, "siyah altın, dedi," grafen teknoloji oyuncular temelde Samsung, IBM, Intel ve devleri için diğer önemli nedenleri vardır neden olan ulaştı.

2, Grafin teknoloji sınırlamalar vardır, büyüme sıkı denetim koşulları gerektirir.

3, değil büyük ölçekli uygulamalar elde edebilirsiniz.

Grafin pazar büyüklüğü

Çin'in grafen sanayi İttifak göre bekleniyor, mevcut küresel yıllık kapasitesi 100 ton, önümüzdeki beş yıl için on yıl ulaştı grafen kilotonluk seviyeye ulaşacaktır. 2020 yılına kadar grafen küresel pazar büyüklüğü 100 milyar yuan aşması, %50 80 için Çin oluşturuyor Çin küresel grafen sektöründe olacağı bir önde gelen ve temel rolü oynar.

Grafin hype yolu

Daha fazla teknik devrimler daha fazla kavramı kolayca sonra aranan, grafen spekülasyon uzun döngüsü ile karakterizedir. Grafin transistör bir kez gibi grafen tuzdan arındırma, Grafin piller, fon olumlu olmuştur.

Zaman zaman, gibi erken 2011, sermaye piyasası grafen için büyük bir coşku ateşledi. (2 000532) grafen şirket tarafından saygı Pazar tutan nedeniyle hisse senedi daha--dan %30 altı ay içinde 2 yıl sonra piyasada spekülasyon, oranındaki hisselerinin yeni bir el ayarla gül bu daha çılgın bir buçuk ay hisse fiyatı yaklaşık iki katına.

Dönem, Grafin kavramı durduruldu, ortadan kayboldu. Ama 2016, grafen ve sonra içine et ve patates, fitili röportaj grafen Huawei Ren Zhengfei nadir söz kurucusu, anında endüstrinin büyük kardeş olarak yatırım sinyal geçmek kızarmış.

İçin grafen, yanı sıra sanayi teknoloji devrimler ve diğer iyi, yeni malzemeler veya grafen Tema Forum ve toplantılar, vb, bir tür hissesini Ayrıca grafen iterek içinde zaman test plaka plaka için bir uyarıcı olduğunu.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd