Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Grafen, olağanüstü ince büyülü ve daha fazlası

Grafin tek katmanlı lamel yapısı karbon atom bir türüdür. İnsanlar tarafından defa onun güçlü sertlik nedeniyle olağanüstü iletkenlik keşfedilen en ince ve en güçlü iki boyutlu malzeme olduğunu ve mükemmel "21. yüzyıl malzeme değiştirme olarak" bilinen kalınlığı, Ancak, Grafin endüstriyel uygulama hazırlık yüksek maliyet nedeniyle ertelendi. Polonyalı bilim adamları son zamanlarda icat grafen hazırlama yöntemi, böylece grafen mümkün sanayi üretimi.

2004 yılında grafen sihirli Nanomalzemeler ayıran İngiltere'de iki bilim adamları başarılı beri düşük maliyetli, yüksek kaliteli ve büyük ölçekli grafen hazırlama yöntemleri genel sanayi ve araştırmacılar hedefler haline gelmiştir. Şu anda, ortak grafen hazırlanması yöntemi ve kimyasal biriktirme yöntemi sıyırma fiziksel yöntemlerdir. Eski yüksek saflıkta grafen laboratuvarda elde etmek için en önemli araçtır. Dezavantajı grafen küçük boyutlu ve pahalı olduğunu. Ne kadar kimyasal yöntem büyük alan grafen üretebilir ama saflık ve kalitesi düşüktür.

Son yıllarda grafen üzerinde bilimsel araştırma hızla ilerliyor, ve endüstriyel uygulama da oku. Tahmin edilmektedir Bu grafen, üretim-ecek var olmak bir kez dokunmatik ekran, enerji akümülatörler, sensörler, yarı iletkenler, Havacılık ve uzay, askeri, biyomedikal ve diğer alanları iddialı, sonraki trilyon sanayi olmak. Büyük bir Pazar umutları, dünyayı bir çakıl araştırma ve geliştirme ve yatırım patlama ayarlayın. Eksik istatistiklerine göre dünya çapında 2012 yılında grafen 3520 araştırma toplam patent uygulamaları, ama bunların büyük çoğunluğu hala değil, laboratuvar dışında. Bu nedenle, yeni grafen hazırlık teknoloji sonuçta insanlığın yararına, endüstriyel üretime başarıyla yeteneği bağlıdır.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd