Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Senin yanında Graphene gelmek

Grafen malzeme dünya, bu ürünlerin her uygulama için bizim gelecekteki yaşam ile ilgili insan anlayışı yenileme yeni malzemeler, kralı olarak. "Bu Çin'in grafen sanayi İttifak, Bilimler, Shanxi kömür kimya, Yardımcısı araştırmacı Dr Chen Chengmeng değerlendirilmesi grafen Enstitüsü Çin Akademisi yönetmenidir.

Grafin hayatımızı nasıl etkiler? Bir göz atalım.

Hızlı şarj şarj hazine

Kaliteli spor malzemeleri

Hafif fotoğraf ekipmanı

Enerji depolama grafen ana uygulama olduğundan, Grafin pil uygulama elektrikli araçlar ile sınırlı değildir ve biz sorumlu hazine ile aşina. "Kral Kral" ücret 20 kez sıradan ücret hazine hızıdır şarj Po 15 dakika hızlı şarj vardır. Sektöründe birçok kişi inanıyorum grafen pil cep telefonu sektöründe önemli bir rol gelecekte oynayacak, cep telefonu pil ve genel olmak ve gerçekten hızlı hızlı bir dönem oluşturmak için bekleniyor.

Hafif ve güçlü özellikleri kullanarak, Grafin da kullanılan yüksek kaliteli spor tenis raket kolları ve badminton raket gibi periferik malzemeleri, golf kulüpleri olun, kask, yıkılıyor, vb için sadece spor malzemeleri, dayanıklılığını artırmak için ürünün mekanik güç da büyük ölçüde sportif donanımları daha hafif ve daha güçlü hale kendi ağırlığı azaltmak ve atletin konfor geliştirmek.

Buna ek olarak, Grafin da iyi bir temel malzemesi olarak fotoğrafik kameralar ve diğer malzemenin sağlayabilir. Kameranın kendisini yapısı, hammadde olarak değiştiren kullanımı grafen takviyeli plastik, kamera kabuk, objektif kabuk açısından etkili hafif tasarım için. Grafen malzeme sadece mükemmel bir güce sahip ama böylece kamera durumunda ya da objektif kabuk kalıplama de elektromanyetik koruyucu özellikleri olabilir yüksek iletkenlik da vardır. Destekleyici tesislerinden grafen polimer malzeme mevcut karbon fiber tripod çok kullanılan ama aynı zamanda insanların % 20 kilo kaybı çıkmak daha kolay taşımak için üç ayaklı ayracının yapılmış değiştiren.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd