Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Senin yanında Graphene geldi

Grafen malzeme dünya, bu ürünlerin her uygulama için bizim gelecekteki yaşam ile ilgili insan anlayışı yenileme yeni malzemeler, kralı olarak. "Bu Çin'in grafen sanayi İttifak, Bilimler, Shanxi kömür kimya, Yardımcısı araştırmacı Dr Chen Chengmeng değerlendirilmesi grafen Enstitüsü Çin Akademisi yönetmenidir.

Grafin hayatımızı nasıl etkiler? Bir göz atalım.

Giyim

Akıllı giyim

En hafif koşu ayakkabıları

Geçen yıl bu yana tekstil sanayi mahvetmek üzümleri sıyrık başladı. Bilimler, Shanxi kömür kimyasal araştırmacı Li Xiaoming giriş Enstitüsü Çin Akademisi göre grafen sıcak kadife içinde eşit karışımlı iplik üretimi için polyester boş dilimleri içinde dağınık biyokütle graphene yapılmış, üstün performans, zeki Triko ürünleri üretimi için son derece uygundur. Bir dolgu maddesi olarak kullanıldığı gibi mesela, uyku tulumları, ceketler, yastık, minder, şallar ve diğer tekstil, ince, narin bir dokunuşla aşağı yumuşak, iyi yalıtım, ışık, antibakteriyel antibakteriyel, Anti-statik ve mükemmel diğer özellikleri yorgan.

Grafin Tekstil işletmeleri, Jinan Shengquan bir vücut ısısı uzak kızılötesi oluşturmak için Grup alanına erken bir girdi olarak mikro, antibakteriyel, ısı koruma, Anti-ultraviyole, antistatik ve diğer çok fonksiyonlu süren geliştirmek Fiber sıcak, Kaşmir, delik üç yeni dizi yeni malzemeler, 100'den fazla terminal yeni ürünler içinde sıcak sıcak.

Yerli teknoloji şirketleri ağız yoluyla güvenli 5 volt gerilim ve cep telefonu APP Isıtma giyim için kesilmiş bir fonksiyonel giyim olarak işlev Isıtma ısı iletkenlik porselen, istikrar ve süperiletkenlik, kullanın. Örneğin, Shenzhen Yiwang teknoloji grafen akıllı giyim ürünleri hızlı ısı, serbest bırakılması ile cesedinin yanında uzak kızılötesi hayat ışık dalgaları ve oyun yorgunluk, ortadan kaldırmak için infrared dalga boyu 3 saniye için fizik tedavi ağrı gidermek.

Çin Akademisi Bilimler, Shanxi kömür kimyasal Araştırma Enstitüsü Kong Qingjiang bu kış açık işlemleri, açık müfettişleri, yaşlı, özel türden çalışmalar, özel silah, hiç şüphesiz çok iyi bakım ve koruma dikkat çekti. Benzer şekilde, insanlar artık kışın kalın giyin. Örneğin, 2017 CCTV Bahar Festivali Gala aktörlerin bölümünde Harbin şube değiştiren grafen giysi giyin, her ikisi de sıcak ve güzel etkilemez.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd