Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

G + G kapasitif dokunmatik Panel olduğunu ne avantajı

Biz her gün dokunmatik ekranı kullanın, ama bir sürü insan bile bilmiyorum nasıl dokunmatik ekran oluşur. Şimdi genellikle bir kapasitif dokunmatik Panel kullanın ve bu tür bir dokunmatik ekran temperli cam, sensör cam, PC malzemeleri, plastik malzemeler ve diğer bileşenleri genellikle yapılır. Esas olarak G + G, G + F + F, P + G ve diğer türleri bölünmüş.

1.G + G kapasitif dokunmatik Panel. Yüzey temperli cam + cam cam malzeme üretim ekran G + G kapasitif dokunmatik Panel yapılır, iki bölümden onun yapısal sensörü cam + temperli cam kapak, zor giyim, korozyon direnci, yüksek ışık geçirgenliği, denetim desteklemek için ana özelliktir Pürüzsüz, yüksek güvenilirlik hissediyorum.

2.G + F + F kapasitif dokunmatik Panel. G + F + F kapasitif dokunmatik Panel cam yüzey + filmdir FILM malzeme ana yapısını yapılan dokunmatik ekran ile yapılmış, temperli cam + film FILM malzeme iki bölümden en önemli özelliği fiyat tavizler, ince, düşük-uç custome için uygun ise ekran RS grubu.

3.P + G kapasitif dokunmatik Panel. P + G kapasitif dokunmatik Panel cam + PC malzeme dokunmatik ekran yüzeyine, ana yapıdır sensörü cam + evde beslenen hayvan + pc malzeme cam zemin kompozisyon, düşük maliyetli, basit bir süreç temel özellikleri.

İki bölümden onun yapısal sensörü cam + temperli cam kapak, zor giyim, korozyon direnci, yüksek ışık geçirgenliği, pürüzsüz kontrolü, yüksek güvenilirlik desteklemek için ana özelliktir G + G yüzey temperli cam + cam cam malzeme ekranın yapılır. Ve G + G iyi dayanıklılık ve düzgün çalışmasını hissediyorum ünlü, bir daha iyi ve daha cep telefonu tablet, akıllı ev, Endüstriyel kontrol, araba GPS ve diğer ekipman ve G kullanılan bir kapasitif dokunmatik paneli + G kondansatör tipi dokunmatik ekran ile dokunmatik ekran / ekran / temperli cam tam vizyon daha iyi bir fikir vermek için yol uygun, on touch fonksiyonu da çok popülerdir.

G + G kapasitif dokunmatik Panel ne Kanallar?

Şirketin dokunmatik ekranlı R & D ve satış, satmak için özel yol dokunmatik ekran kullanımını odaklanın. Ana satış: G + G kapasitif dokunmatik Panel, G + F + F kapasitif dokunmatik Panel, P + G kapasitif dokunmatik Panel ve benzeri. Kullanıcıların cep telefonları, tablet, defter, akıllı ev, sanayi, otomotiv GPS ve diğer donanımlar olabilir.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd