Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Kapasitif dokunmatik Panel, şu seçtiğiniz?

Ayrıca ekran dokunmatik, daha gelişmiş teknoloji ve Internet hızlı gelişimi takip şimdi eğilim kez tahta onuruna bindik. Şimdi, büyük ve küçük ekran, cep telefonu ekran, navigasyon sistemi alışveriş merkezlerinde, bankanın iş ekranın yanı sıra fabrika ekran ve büyük ve küçük mobil eğlence alışveriş merkezlerinde çalışması için çeşitli yaşıyoruz İmkanları ve benzeri, bu bitirmek değil ne yazık ki o yıl ekran ve dokunmatik ekran ekran, elektronik ekipman zor, çeşitli toplam kralı olarak karşılaştığımız hayatı hakkında konuşmak nasıl seçmeliyiz?

Kapasitif dokunmatik Panel avantajları:

(1) kapasitif dokunmatik Panel bir sinyal basınç oluşturmak zorunda kalmadan dokunmak yeterlidir.

(2) kapasitif dokunmatik Panel üretim yalnızca bir kez veya düzeltmek gerek yok ve rezistif türü gerektirir düzenli düzeltme.

(3) kapasitif dokunmatik Panel hayat-ecek var olmak daha uzun, çünkü kapasitif dokunmatik Panel herhangi bir hareket olmadan bileşenleri. Rezistif dokunmatik ekran üst ITO filmin temel ITO filmin aşağı eğmek için esnek olması için ince olması gerekiyor.

(4) kapasite teknoloji ışık kaybına ve sistem güç tüketimini teknolojisinde direnç üstündür.

(5) kapasitif teknolojisi aşınma direnci, uzun ömürlü, üreticinin genel işletme maliyetleri daha da böylece düşük bakım maliyeti azaltılmış kullanıcı kullanma

Bir tek nokta parça konumlandırma kapasitif dokunmatik Panel cihazlar, çeşitli için uygulanan / analog çift klik onun temel işlevi ve çok parmak hareketi işlemi tanıma ve uygulama geçerli Pazar sıcak noktalar. Taşınabilir uygulamaları, kullanıcı yalnızca bir elinde cihaz ve kapma, çeviri, germe, sıkıştırma, döndürme ve birden çok parmak üzerinde dönme gibi hareketleri tanımlamak özellikle önemlidir bu yüzden sadece diğer taraftan kullanın


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd