Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Kapasitif Dokunmatik Panel ayrıca Birçok Kişi Tarafından Hoş Geldiniz!

Daha önce de belirtildiği gibi, düşük maliyetli, birçok düşük kaliteli müşterinin özelliklerinin iyi yanıt özellikleri ile dirençli ekran sevildi. Dört kablolu dirençli veya beş kablolu dirençli olup olmamasına bakılmaksızın, tamamen zorlu ortamlara uyum sağlamak için mükemmel bir çalışma ortamına sahiptirler. Ancak dirençli ekran, bir dezavantaj değil, operasyondan gelen dirençli dokunmatik ekran kapasitif kolaylık değil, birçok kez dirençli dokunmatik ekran da özel bir dokunmatik kalemle donatılmıştır ve bazen bazen operasyonun tamamlanması için parmakları tanımlamanız gerekir . Ancak bu eksiklik aynı zamanda bazı kullanıcıların ihtiyaçlarıdır, bazı kullanıcılar yalnızca belirli bir direnç kalemi kullanmak zorunda kalabilirler ve daha fazla kaydırma işlemi yerine içeriği görüntülemek için kullanılır, bu nedenle dirençli dokunmatik ekran da bir sürü insanlar hoş geldiniz.

Yüksek tanımlı çözünürlüğü ve yüksek transmitansı, kolay çalışması ve pürüzsüz özellikleri ile Kapasitif Dokunmatik Panel aynı zamanda çoğu kişinin övgü ve izledi. Günümüzde, Kapasitif Dokunmatik Panel en yaygın kullanılan dokunmatik ekranlardan biridir, birçok kamusal alanda en yaygın olanı Kapasitif Dokunmatik Panel'tir; kullanıcı Kapasitif Dokunmatik Panel'deki cep telefonu tablet ışıkları taşınabilir ekipmanıyla çok yakından ilgiliyiz.

Kapasitif Dokunmatik Panel prensibi, bir kondansatör tıklaması olarak vücuda, insan vücudu boyunca ve karşılık gelen tıklama olayıyla ekran iletişiminden geçerek, dokunmaya duyulan basınç yoluyla direnç ekranına, en hızlı kapasitif ekran işlemine , kullanıcının alışkanlıkları doğrultusunda. Kapasitif Dokunmatik Panel, insan vücudunu kondansatörün elektrotu olarak kullanıyor. İletken ile ara kat ile ITO çalışma yüzeyi arasında yeterince büyük bir kapasitans olduğunda, akan akım, Kapasitif Dokunmatik Panel'in arızalanmasına neden olur. Eldivenler veya elde tutulan yalıtım nesneleri dokunulduğunda tepki vermez; bu, ortamın izolasyonundaki artıştan kaynaklanmaktadır.

Kızılötesi dokunmatik ekran, dokunmatik konumu belirlemek için kızılötesi açma ve kapama ölçüleriyle belirlenir ve şeffaf perde malzemesinde kullanılan dokunmatik ekranın yapacak bir işi bulunmaz (bazıları herhangi bir perde kullanmaz). Bu nedenle, iyi ışık iletimli perdeleme kullanımı ve anti-yansıtıcı tedavi olarak, iyi bir görsel efekt alabilirsiniz. Bununla birlikte, kızıl ötesi emisyon tüpü hacim sınırı ile, yüksek yoğunluklu kızılötesi başlatmak mümkün değildir, bu nedenle bu dokunmatik ekran çözünürlüğü yüksek değildir.

Yüzey akustik dalga teknolojisi çok sabittir ve yüzey akustik dalga dokunmatik ekran denetleyicisi zaman ekseni üzerindeki zayıflama zamanını ölçerek dokunmatik konumun konumunu hesaplamaktadır, bu nedenle doğruluğu çok yüksektir. Yüzey akustik dalga dokunmatik ekran ayrıca alınan ekspirasyon zayıflamasını hesaplayarak basınç ekseni olan üçüncü bir eksene (z ekseni) sahiptir - kullanıcı boyutunun ekran boyutuna dokunabileceği, üst üste 25 seviyeye bölünebildiği . Güç arttıkça, alınan sinyal dalga formundaki zayıflama, tüm dokunmatik ekranda sadece dokunmatik basınç algısı algısı ile sadece yüzey akustik dalga dokunmatik ekranında daha geniş ve daha derin olur.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd