Service Hotline
0519-81230981
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

Grafen ısıtma prensibi

Grafen tozu, 0.05 mg / ml ila 0.5 mg / ml arasında bir konsantrasyona sahip olan bir grafen çözeltisi elde etmek üzere ultrasonik ve karıştırma yoluyla organik bir çözücüye eşit olarak dağıtılır ve grafen organik filtre veya su sistemi üzerinde emme filtrasyonu ile eşit olarak kaplanır ve Daha sonra bir grafen filmi elde etmek için graben filmi ve membranı mekanik soyma, daldırma veya organik çözücü eritme ile ayırma, grafen filmine bir elektrot ekleme ve ısı üretmek için bir voltaj uygulama. Grafenin benzersiz iki boyutlu nanoyapıları, geniş en / boy oranı ve yüksek spesifik yüzey alanı nedeniyle, yukarıda bahsedilen hazırlama işlemi, grafen levhaları arasında uniform bir iletken ağ oluşturulmasını sağlar, 1 ~ 10V daha yüksek ısı üretebilir .

Grafen nerede kullanılabilir?

Grafene ürünlerinde "uzun boylu" kavramında olan insanlar, sıcak battaniyeye, dekoratif fresklere uyum sağlamak için kolay fizik tedavi ekipmanları giyebilir; günlük hayatta hızlıdır. 8 pm, Wujin Xintiandi Plaza West Taihu Bilim ve Teknoloji Endüstri Parkı, "grafen ürün deneyimi günü" faaliyetleri, parkta 10'dan fazla graphened işletmelerin sivil ürünler fazla 30 çeşit getirdi.

Gazete grafene boyama, grafen akıllı bilezik bildirildi, birçok okuyucu güçlü bir ilgi ifade etti. Dünkü tecrübe faaliyetleri, insan dolu sahne.

Olay yerinde gazetecilere görsel, akıllı fiziksel terapi bel, grafen akıllı takım elbise ve diz yastıkları, yalıtım Kupası, iç ısıtma boyama, yeni yastık ve diğer günlük ihtiyaçlar, "sıcak ürünler" yeniden tanımlayın. Bunların arasında, 3 saniye boyunca grafen ısıtma boyası, 10 saniye açık ısı duygusu, 10 metrekare kapalı kış sadece bir grafen ısıtma boyası ve klima ile tasarruf edilen elektriğin yarısından fazlası ısıtılabilir. Yi Si Yeni Malzemeler Technology Co, Ltd resmi, tüketici gereksinimlerine göre, özel bir şekilde kullanarak graphene boyama, her biri 800-2000 yuan fiyat boyutuna uygun olarak manzara resmi, düğün veya billboard yaptı dedi.

Isıtıcı lityum pil için grafen ev yastığı, araba yastığı, kapalı hava sıcaklığı örtüsü vb Site göstergesi, sedanter koltuk altı uyuşması için tasarlanmış yıkama, güvenli, kolay, iyi bir şarj usb arayüzü olabilir kış kapalı Isıtma, Uzun süreli sürüş ve diğerleri tasarım ve geliştirme. Grafen üretim işletmelerinin altıncı elementi olan iki boyutlu karbon kentinden gelen hammaddelerin ısısına gömülü.

Grafen, malzemenin en hafif ve en ince, en iyi iletkenliği ve termal iletkenliği, saçın sadece yüzbinde bir kalınlığı, gücü, bariz avantajlar alanında ısıtma ve ısıtmanın 200 katına çıkabilir. Grafik için ilk yerli araştırma platformu kurmak için 2011 yılında şehir - Jiangnan graphenen Enstitüsü, graphene materyalleri ve 69 işletmelerin aşağı akım uygulaması mevcut toplama, komple bir sanayi zincirinin ilk oluşumu. Grafen dokunmatik ekranında kablolar, süper kapasitörler, aşınma teçhizatı ve diğer downstream uygulamalar önde gelen seviyededir. Bir sonraki adım, şehir, yeni atılımlar aramak için aşağı doğru high-end uygulamaları, büyük ölçekli pazarda mümkün olan en kısa sürede 2-3 endüstriyel ölçekte, grachene seçimi olacak.

Aynı gün, Xinhua Haber Ajansı Çin Ekonomik Enformasyon Ajansı sık sık "Grafen Yenilik ve Girişimcilik Rehberi (2016)" yayınladı, böylece sanayi zinciri işbirlikçi yenilik yoluyla vurguladı, böylece grafen materyalleri ve aşağı akım uygulamaları daha yakından entegre uygulamalar geliştirildi.


Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd