Service Hotline
0519-81230981
Ürünler

Ürün kategorisi

Geliştirme Türü Grafen

ÖZELLİK 1) Az miktarda ilave, kompozitin mekanik özelliklerini büyük ölçüde artırabilir. Örneğin,% 0.02 hacim ilavesi, şok gücünün% 100 artmasına ve bükülme oranının% 50 artmasına neden olabilir

Chat Now
Products Details


1 , TÜRÜ: SE1430

2 , ÖZELLİKLERİ

( 1 ) Az miktarda ilave, kompozitin mekanik özelliklerini büyük ölçüde artırabilir. Örneğin,% 0.02 hacim ilavesi, doymamış bir poliester reçinesinin şok mukavemetinde% 100 artış ve bükülme uzamasında% 50 artış sağlayabilir.

(2) Kolayca dağılmalı ve öğütülmelidir.

3 , UYGULAMALAR :

Plastik, reçine, kauçuk, cam elyafı ve karbon fiber kompozitler gibi polimer kompozitlerinin takviye edilmesi için kullanın.

4, SPICIFICATIONS:

tip

Özellikler

Görünüm

pH

 

Musluk  

yoğunluk
( G / cm3)

Özel  
yüzey
alan
( M2 / g )

H20
( Ağırlıkça% )

parçacık
boyut
( D50, um )

C
( Ağırlıkça% )

O
( Ağırlıkça% )

S
( Ağırlıkça% )

Metal  
iyon
( Ppm )

SE1231

Siyah
pudra

≥3

0.1

≥180

4.0

10.0

75 ± 5

16 ± 3

0.5

100

5 , KULLANMA VE DEPOLAMA

Vücut ile doğrudan temastan kaçınmak için uygun koruyucu kıyafet ve koruyucu eldiven kullanın. Temas halinde su ile yıkayın. Toz önlemek için uygun yöntemleri kullanın. Solumayı önlemek için havalandırmaya devam edin ve toz toplayıcıları takın. Hasarlara karşı korumak için dikkatli bir şekilde yükleyin ve boşaltın.

Sıkıca kapalı kaplarda kuru, serin ve iyi havalandırılan bir yerde saklayın ve ateşleme kaynaklarından veya ısıdan uzak tutun. Güçlü indirgeyici ajanlardan ve yanıcı maddelerden uzak durun. Paketlerin hasar görüp görmediğinden emin olun, Paketi açtıktan sonra ürünü hemen kullanın. Kısmen kullanılan paketler tekrar sıkıca kapatılmalıdır. Ürün neme duyarlıdır. Ürün, ya paketlemenin veya açık depolamanın hasar görmesi nedeniyle nem topladıysa, nem içermeyen bir durum elde etmek için 80 ° C'de birkaç saat süreyle kurutun.

6 , TAŞIMACILIK

Kendinden ısıtma test sonuçlarına göre, madde hacim olarak 3 m3'den fazla olmayan ambalajda taşınacağı zaman, tehlike sınıfı: yok, BM sınıflandırması: yok, ambalaj işareti, yok. Madde 3 m3'ten fazla hacimdeki ambalajda taşınacaksa, tehlike sınıfı, 4.2, UN numarası 3088, ambalaj işareti, kendinden ısıtma maddesi, ambalaj grubu: III. Nakliye adı: kendinden ısıtmalı organik katı, sınıflandırılmamış.

Orijinal ambalajında saklandığı takdirde ürünün raf ömrü 3 yıldır.

Yorum: Ürünün spesifikasyonları müşteri tarafından gerektiği gibi yapılabilir.

Altıncı Element Inc, en üst düzey geliştirme türü grafen üreticileri ve tedarikçilerinden biridir ve aynı zamanda profesyonel bir şirket ve fabrika, bizden geliştirme tipi grafen ürünlerini almaya hoş geldiniz.

Hot Tags: Enhancement type graphene, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, ürünler
ilgili ürünler
Sorgulama
Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd