Service Hotline
0519-81230981
Ürünler

Ürün kategorisi

Korozyona Karşı Tip Grafen

Korozyona Karşı Tip Grafen

Kaplamanın yapışmasını artırabilir, boya filminin kalınlığını düşürebilir, filmi daha fazla aşınmaya karşı dayanıklı hale getirerek uzun ömürlü olmasını sağlayabilir.

Chat Now
Products Details

1 , TÜRÜ: SE1132

2 , ÖZELLİKLERİ

(1) Yüksek spesifik yüzey alanı ve ultra-ince planar grafen yapısı nedeniyle yoğun fiziksel izolasyon tabakası oluşturabilir.

(2) Çinko toz kaplamasını aktive etmeye yardımcı olur ve grafenin iyi elektrik iletkenliğinden dolayı sinerjik etki üretir. Hem boya filmindeki çinko tozu dozunu önemli ölçüde azaltabilir hem de boya filmi katot korumasını iyileştirebilir ve böylece boya filminin anti-korozyon performansını artırabilir.

(3) Kaplamanın yapışmasını iyileştirir, boya filminin kalınlığını düşürür, filmi daha uzun süre kullanıma dayanıklı hale getirir.

3 , UYGULAMALAR : Epoksi çinko bakımından zengin astar, (krom içermeyen) dacromet kaplama gibi her türlü (ağır hizmet tipi) anti-korozif kaplamalar için uygundur.

4 , ÖZELLİKLER

tip

Özellikler

Görünüm

pH

Musluk
yoğunluk
( G / cm3 )

Özel

yüzey

Alan ( m 2 / g )

H20
( Wt
% )

Parçacık boyutu
( D
50 ,
Μm )

C
( Wt
% )

O
( Wt
% )

S
( Wt
% )

 

Cl (
ppm
)

SE1132

Siyah toz

7,0 ~ 8.0

0.1

180

1.0

10.0

> 93

3

0,2

20

5 , KULLANMA VE DEPOLAMA

Vücut ile doğrudan temastan kaçınmak için uygun koruyucu kıyafet ve koruyucu eldiven kullanın. Temas halinde su ile yıkayın. Toz önlemek için uygun yöntemleri kullanın. Solumayı önlemek için havalandırmaya devam edin ve toz toplayıcıları takın. Hasarlara karşı korumak için dikkatli bir şekilde yükleyin ve boşaltın.

Sıkıca kapalı kaplarda kuru, serin ve iyi havalandırılan bir yerde saklayın ve ateşleme kaynaklarından veya ısıdan uzak tutun. Güçlü indirgeyici ajanlardan ve yanıcı maddelerden uzak durun. Paketlerin hasar görüp görmediğinden emin olun, Paketi açtıktan sonra ürünü hemen kullanın. Kısmen kullanılan paketler tekrar sıkıca kapatılmalıdır. Ürün neme duyarlıdır. Ürün, ya paketlemenin veya açık depolamanın hasar görmesi nedeniyle nem topladıysa, nem içermeyen bir durum elde etmek için 80 ° C'de birkaç saat süreyle kurutun.

6 , TAŞIMACILIK

Kendinden ısıtma test sonuçlarına göre, madde hacim olarak 3 m3'den fazla olmayan ambalajda taşınacağı zaman, tehlike sınıfı: yok, BM sınıflandırması: yok, ambalaj işareti, yok. Madde 3 m3'ten fazla hacimdeki ambalajda taşınacaksa, tehlike sınıfı, 4.2, UN numarası 3088, ambalaj işareti, kendinden ısıtma maddesi, ambalaj grubu: III. Nakliye adı: kendinden ısıtmalı organik katı, sınıflandırılmamış.

Orijinal ambalajında saklandığı takdirde ürünün raf ömrü 3 yıldır.

 

Yorum: Ürünün spesifikasyonları müşteri tarafından gerektiği gibi yapılabilir.

Altıncı Element A.Ş., üst düzey anti-korozyon tipi grafen üreticileri ve tedarikçilerinden biridir ve aynı zamanda profesyonel bir şirket ve fabrika, korozyon önleyici tipi grafen ürünlerini bizden temin etmenizi bekliyoruz.

Hot Tags: Anti-korozyon tipi grafen, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, ürünler
ilgili ürünler
Sorgulama
Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd