Service Hotline
0519-81230981
Hakkımızda
Ana sayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Kısa Tanıtım

Altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi Co Ltd, 2011 yılında kurulan grafen Ar- Ge, üretim, satış ve teknik grafen uygulamalarının geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji kurumsal olduğunu. Şirket iki iş birimlerinde yapılandırılmıştır: üretim ve satış grafen toz ve süspansiyonlar, düzenlenen altıncı öğelerinde (Changzhou) malzemeler Technology Co. Ltd ve üretim ve satış CVD grafen filmin organize tamamen kendisine ait olan iştiraki Wuxi grafen Film Co (http://www.graphenefilm.com.cn/en/). Aralık 2011 yılında bir pilot-bitki çizgi, toz ürünler günlük, birkaç kilogram üretmek mümkün yüklü altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi Ağustos 2013 yılında toz ürün kalitesi kalitesi Changzhou Belediye Büro ve teknik gözetim ölçütlerini dolu. Bir tam otomatik üretim hattı, 100 üretmek mümkün t / a grafen oksit toz sırasıyla olan 50 t / a grafen toz akışta Kasım 2013 yılında geldi. Eylül 2014 yılında altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi TÜV NORD (Almanya) ve Ekim 2014 yılında verilen bir ISO9001 alınan Ulusal KOBİ paylaşım transfer sisteminin bir parçası olmak için onay.

Altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi özel olarak tasarlanmış grafen toz ve graphene süspansiyon ürünleri Biyomedikal, elektronik, Kompozit, piller, enerji depolama gibi farklı uygulamalar için takviyeli plastikler, lastik, yapıştırıcılar, boyalar ve boyalar sunmaktadır. Tüm uygulamalarda, askeri veya sivil amaçlarla kullanılıp altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi grafen türleri geliştirir mekanik, elektrik ve termal özellikleri yüksek yüzey alanları, güçlü yapışma ve yüksek iletkenlik tarafından.

Üretim yetenekleri

Kendi tasarlanmış, çok etkili en modern üretim hattı 100 geçerli kapasiteli t / grafen oksit toz sırasıyla olan 50 t / grafen tozlar üstün ürünler sunmak altıncı Element (Changzhou) malzeme teknolojisi sağlar.Sorgulama
Send
Ürün kategorisi
Bize ulaşın
Adres: Bitki 8, 9 Batı Tai Gölü Avenue, Wujin ekonomik kalkınma bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin.
Telefon: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posta: sales@thesixthelement.com.cn
Altıncı Element (Changzhou) üzere Technology Co, Ltd